u

سوالات متداول

قسمتی از آنچه کاربرانمان به طور معمول از ما می پرسند را اینجا بخوانید!

یک دو سه چیست؟

تیم یک دو سه یک تیم خدماتی است که در تاریخ ۱۴/۱/۹۶ توسط چهار جوان خلاق پایه گذاری شده  که هدف تسهیل دریافت خدمات را برای هموطنان دنبال می کند . سرمایه گذاری در زمینه های خدماتی تنها قسمتی از خدماتی است که این تیم در آن عرصه فعال می باشد.

اپلیکیشن املاک و کمیسیون چیست؟

اپلیکیشن املاک و کمیسیون ابتدا با نام محاسبه کمیسیون پا به عرصه اپلیکیشن ها گذاشت و هدف آنان تسهیل محاسبه کمیسیون و همچنین ارائه خدمات مشاوره ای حقوقی و ملکی رایگان و عموما برای مشاورین املاک بود ، اما پس از مدتی با توجه به استقبالی که در مدت زمان اندک از این برنامه شد برآن شدیم تا خدماتی که این برنامه ارائه میدهد را افزایش دهیم و نهایتا گزینه جستجوی ملک را نیز بر آن افزودیم که توسط آن کاربران می توانند ملکی با مشخصات خاص را در منطقه ای خاص برای خرید ، اجاره یا مشارکت در دفاتر مشاورین املاک جستجو نمایند یا موارد خود را برای فروش یا اجاره یا مشارکت به آنها واگذار کنند.

املاک و کمیسیون چه تفاوتی با دیوار یا شیپور دارد؟

شما در دیوار یا شیپور آگهی را ثبت می کنید و اگر مشتری آن را جستجو کند خواهد دید اما روال کار کمیسیون و املاک به این گونه هست  کاربر ملک مورد نیاز خود را ثبت می کند و ما درخواست مورد نظر کاربر را از تک تک مشاورین املاکی که در محدوده مورد نظر انتخاب کرده استعلام میکنیم و نتیجه را به کاربر اطلاع میدهیم یعنی کار بر روی املاک هست و نه صرف آگهی و همچنین موارد مشابهی که مشاورین املاک دارند را نیز به کاربر پیشنهاد میدهیم و درصورتی که ملک با معیار های کاربر همخوانی داشته باشد می تواند درخواست بازدید ملک را از مشاور املاک داشته باشد.

چه کسانی می توانند از اپلیکیشن املاک و کمیسیون استفاده نمایند؟

مستاجرینی که دنبال جایی برای اجاره هستند همچنین خریدارانی که دنبال موردی برای خرید یا مشارکت  باشند حال می تواند خانه باشد مغازه یا دفتر کار باشد یا کارگاه و سوئیت و همچنین مشاورین املاکی که به دنبال اپلیکیشنی برای محاسبه کمیسیون های خود ، استفاده از مشاوره های رایگان حقوقی و یافتن مشتریانی جدید باشند می توانند از این برنامه رایگان استفاده نمایند

استفاده از اپلیکیشن املاک و کمیسیون چقدر برای کاربران هزینه دارد؟

استفاده از خدمات محاسبه کمیسیون و مشاوره های تخصصی درهمه شهرها   برای عموم رابگان است اما تیم یک دو سه برای تامین هزینه های پشتیبانی خود مبلغی را از جستجو کنندگانی  که فایل مورد نظر خود را پیدا کرده اند دریافت خواهد کرد هرچند که در بیشتر موارد نیاز به پرداخت هزینه نخواهد بود.

اپلیکیشن املاک و کمیسیون در کدام شهرها فعال هست؟

قسمت محاسبه کمیسیون در حال حاضر فقط در مراکز استانها  و شهرهای کوچک بیش از ۵۰۰ هزار نفر جمعت فعال می باشد اما مشاوره های  رایگان  و جستجوی ملک یا ثبت نام به عنوان مشاور املاک  در همه شهرهای ایران فعال می باشد .

با استفاده از اپلیکیشن کمیسیون و املاک چه چیزی عایدمان خواهد شد؟

طبق آماری سال ۹۵ حدودا ۳۸ درصد مردم تهران و ۲۴ درصد مردم شهرهای بزرگ اجاره نشین هستند تنها با محاسبه یک روز جستجو در خیابان های شهر توسط این افراد به سادگی قابل تصور است که چه هزینه ای را بر کشور و محیط زیست کشور تحمیل میکند حال اگر به  این افراد خریداران جویای ملک ، دانشجویان جویای سوئیت ، اصناف جویای محل کسب را اضافه کنید عمق فاجعه بیشتر قابل درک خواهد بود. علاوه بر منفعتی که جامعه ما از آن خواهد کرد خودمان نیز دیگر برای یافت ملک نیازی نیست که سرگشته در خیابان ها بچرخیم و وقت و انرژیمان را تلف کنیم . همچنین این اپلیکیشن می تواند آب سردی باشد بر پیکره خسته و راکد بازار املاک مشاورین کشور

u

اگر علی رغم مطالعه مطالب بالا هنوز جواب سوال خودرا نگرفته اید!

سوال خود را با ما درمیان بگذارید تا در سریع ترین زمان پاسخ داده شود